Kullanımı

Cryo therapy kullanımı en basit şekilde yapılmaktadır. Vücudun her bölgesine kullanımı sağlanabilmektedir. Göbek, karın, basen, baldır, göğüs, popo, kalça bölgelerinde güvenle kullanılabilmektedir. Kullanım için yapılması gereken ıslak bir bez ile uygulama yapacağınız bölgeyi silerek temizlemeniz ve cryo therapy roll-on jeli bölgeye sürdükten sonra 10 dakika yedirmenizdir. Daha sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Tavsiye edilen miktar günde 2 uygalamadır. Yani uygulama yapmak istediğinizi bölgeye 12 saat ara ile günde 2 kez sürmeniz yeterlidir. Bu sayede o bölgedeki yağlanmaları ortadan kaldırarak vücudunuzu istediğiniz bedenle getirebilirsiniz. Kullanımı basit olması nedeniyle herhangi bir zorluk oluşturmaz. Ayrıca spor ve diyet gibi methodlara gerek kalmadan da yağlarınızdan kurtularak vücudunuzu şekillendirmenize yardımcı olmaktadır.

Kullanım süreci bitince müşterilere spor yapmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü kullanım süreci bitiminde yağlanmalardan kurtulduktan sonra kişiler bunu korumakta zorlanabiliyor. Yağlanmaların yeniden oluşmaması için spor ve diyet uygularsanız hem sağlığınızı korumuş olursunuz hem de yeniden kilo alma ihtimalinizin tamamen önüne geçmiş olursunuz.