Cryotherapy Roll-on

Vücutta sertleşmiş ve sıkılaşmış yağlardan kurtulmak çok zordur. Spor ve diyetle bile bu yağlanmaları eritmek çok zor olduğu için insanlar korkmaktadır. Özellikle son zamanlarda soğuk therapy olarak bilinen cyro therapy roll-on sayesinde bu yağlanmaları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Kısa süre içerisinde bölgesel yağlanmaları ortadan kaldırarak incelmenize yardımcı olmaktadır. Uygulama yapılan bölgede soğumadan kaynaklı olarak yanma hissi oluşturur. Bu yanma hissi bölgedeki yağların yakıldığını göstermektedir. Genel olarak bu his çok hafiftir. Ancak sertleşmiş yağlanmaların olduğu bölgelerde bu his artabilir. Genellikle basen ve karın bölgelerinde bu yanma hissi çok yüksek olmaktadır. Ancak korkmanıza gerek yok. Yanmalar sadece yağlar üzerinde etki gösterir yani ciltte iz bırakmaz.

Sadece yağlanma değil aynı zamanda sarkık bölgeler için de kullanımı sağlanabilir. Örneğin kadınlarda oluşan göğüs ve popo bölgelerinde ki sarkmaları da ortadan kaldırabilirsiniz. Kolay kullanımı ve acısız etkileri sayesinde her birey için olumlu bir çözüm haline gelen cyro therapy ürününü sizde deneyin fazla yağlarınızdan kurtulun.

Cyro therapy roll-on jel olarak hazırlanmış bir üründür. Bu bildiğin sürülebilir deodorantlar ile aynı yapıdır. Yani uygulama için istediğiniz bölgeye sürmeniz gerekmektedir. Uygulaması bu nedenle gayet basittir ve gün içerisinde uygulayarak bölgelerde yağ yakımını başlatabilirsiniz. Anti alerjenik yapısı sayesinde müşterilerde herhangi bir yan etkiye sebep olmamaktadır. Güvenli kullanıma uygundur.

Saklanması oldukça önemlidir. Kesinlikle buz dolabında saklaması tavsiye edilir. Çünkü içerisinde ki enzimlerin işlevini yitirmemesi için soğuk kalması gerekmektedir. Ancak buzlukta saklamayınız kesinlikle buz dolabında ki bir rafta saklamanızı öneririz. Genellikle kullanıcılara kullanıma başlamadan önce vücut ölçümlerini almaları önerilmektedir. Düzenli kullanım sağladıktan sonra 10. Gün tekrar ölçüm yaparak vücudunuzda ki değişiklikleri matematiksel yani net olarak öğrenebilirsiniz.